Kovové komíny

Kovové komínové systémy

Jednovrstvé a třívrstvé komíny pro podtlakový, nebo pro přetlakový provoz.

Jednovrstvé komínové systémy

Varianty:

Kompletní stavebnicové jednovrstvé komínové systémy jsou určené na sanaci nebo zmenšení průřezu již existujících komínů.

Použití:

 • odvod spalin od spotřebičů na pevné, plynná a kapalná paliva
 • odvod spalin do vnějšího ovzduší podtlakem (přirozeným tahem), nebo přetlakem (nuceným tahem), s výstupní teplotou spalin  od 35°C do 200°C,  rovné a ťahané šachty a komíny
 • odvod spalin od spotřebičů otevřeným, ale i uzavřeným spalovacím prostorem
 • ve všech obyvatelných i průmyslových prostorách

Třívrstvé komínové systémy

Varianty:

Třívrstvé komínové systémy z nerezové oceli jsou vhodné pro odvod spalin od moderních spotřebičů na plynná, kapalná nebo pevná paliva, jsou vhodné na výstavbu komínů montovaných na vnější fasádu budovy, tak pro stavbu kouřovodů mezi spotřebičem a komínem. Zároveň jsou kompatibilní s jednovrstvými systémy. Troubky a tvarové díly třívrstvých komínů z nerezavějící oceli mohou být použity jak pro podtlakový provoz, tak i pro přetlakový provoz.

Kvalitní nerezový materiál zároveň s optimálně navrženou tloušťkou izolace umožňují rychlé vyhřátí komína a zabraňují nadměrnému ochlazování spalin při přerušovaném provozu spotřebiče. Konstrukční řešení těchto komínových systémů zabezpečuje absolutní těsnost vůči průniku kondenzátu. Jednoduchý způsob spojování a nízká hmotnost jednotlivých prvků značně šetří čas potřebný na montáž komínů.

 

 

Provozní doba
Pondělí - Pátek
7:00 - 15:00

Před návštěvou nás vždy nejdříve telefonicky kontaktujte.
Kontaktní informace
Telefon:   +420 608 313 326
E-mail:  info@kominictvi-cermak.cz

Zde nás najdete → umístění na mapě.
Osvědčení
Máte otázky? Napište nám.

  Vaše jméno

  Váš email

  Vaše zpráva

  Top