Třívrstvé komíny pro podtlakový provoz

Třívrstvé systémové komíny z nerezavějící oceli jsou vhodné pro odvod spalin přirozeným komínovým tahem ( podtlakem ) od klasických spotřebičů paliv na pevné, plynná nebo kapalná paliva a suchou provozem, ale zároveň jsou vhodné i pro odvod spalin od moderních spotřebičů na plynná nebo kapalná paliva s nízkou výstupní teplotou spalin a mokrým provozem.

Jsou přednostně určeny pro výstavbu komínů umístěných na vnější fasádě budovy. Při použití uvnitř budov musí být veden v průduchu s požární odolností splňující požadavky příslušných požárních předpisů.

Mají úzce odstupňovanými průměry od DN 113 do DN 600 a širokým výběrem sériově vyráběných stavebnicových dílů uspokojí požadavky i nejnáročnějšího zákazníka.

Správnou volbou použitého materiálu dosáhnou rychle optimální provozní teplotu i při přerušovaném provozu spotřebiče, čímž výrazně snižují provozní náklady spotřebiče a zabraňují zvýšené tvorbě kondenzátu.

Provedení svarů vnitřní trubky pro odvod spalin a vnější nosné trubky zajišťuje absolutní těsnost v místě svaru, čímž zabraňuje pronikání kondenzátu ze spalinové trubky nebo pronikání dešťové vody z nosné trubky do izolační hmoty.

Třívrstvé systémové komíny jsou konstrukčně řešeny tak, aby v místě spoje spalinové a nosné trubky nevznikaly žádné tepelné mosty způsobující korozi nebo zvýšenou tvorbu kondenzátu. Jsou vyrobeny kompletně z nerezavějících vysokolegovaných ocelí, čímž vzniká mechanicky stabilní a bezpečná konstrukce.

Jedná se o spolehlivé komínové systémy s dlouhou životností. Jednoduchá technika spojování a nízká stavební hmotnost těchto komínových systémů značně zkracují časovou náročnost montáže, čímž šetří náklady.

Provozní doba
Pondělí - Pátek
7:00 - 15:00

Před návštěvou nás vždy nejdříve telefonicky kontaktujte.
Kontaktní informace
Telefon:   +420 608 313 326
E-mail:  info@kominictvi-cermak.cz

Zde nás najdete → umístění na mapě.
Osvědčení
Máte otázky? Napište nám.

    Vaše jméno

    Váš email

    Vaše zpráva

    Top