Třívrstvé komíny pro přetlakový provoz

Třívrstvé komínové systémy z nerezavějící oceli pro odvod spalin nuceným komínovým tahem ( přetlakem ) od moderních spotřebičů paliv na plynná nebo kapalná paliva s mokrým provozem – odvod spalin může být realizován trvalým přetlakem do 200 Pa.

Jsou přednostně určené na výstavbu komínů umístěných na vnější fasádě budovy. Při použití uvnitř budov musí být veden v průduchu s požární odolností splňující požadavky dotyčného požárních předpisů.

Komíny s úzce odstupňovanými průměry od DN 80 do DN 600 a širokým výběrem sériově vyrobených stavebnicových dílů uspokojí požadavky i nejnáročnějšího zákazníka.

Správnou volbou použitého materiálu dosáhnou rychle optimální provozní teplotu i při přerušovaném provozu spotřebiče, čímž výrazně snižují provozní náklady spotřebiče a zabraňují zvýšené tvorbě kondenzátu.

Provedení svarů vnitřní trubky pro odvod spalin a vnější nosné trubky zajišťuje absolutní těsnost v místě svaru, čímž zabraňuje pronikání kondenzátu ze spalinové trubky nebo pronikání dešťové vody z nosné trubky do izolační hmoty.

Tyto komíny jsou konstrukčně řešeny tak, aby v místě spoje spalinové a nosné trubky nevznikaly žádné tepelné mosty způsobující korozi nebo zvýšenou tvorbu kondenzátu a  jsou vyrobeny kompletně z nerezavějících vysokolegovaných ocelí, čímž vzniká mechanicky stabilní a bezpečná konstrukce.

Jedná se o vysoce spolehlivé komínové systémy s dlouhou životností. Jednoduchá technika spojování a nízká stavební hmotnost systému značně zkracují časovou náročnost montáže, čímž šetří náklady.

Komíny se vyrábějí v průměrech od DN 80 do DN 600 mm, v délkách 250, 500, 1000 mm.

 

Provozní doba
Pondělí - Pátek
7:00 - 15:00

Před návštěvou nás vždy nejdříve telefonicky kontaktujte.
Kontaktní informace
Telefon:   +420 608 313 326
E-mail:  info@kominictvi-cermak.cz

Zde nás najdete → umístění na mapě.
Osvědčení
Máte otázky? Napište nám.

    Vaše jméno

    Váš email

    Vaše zpráva

    Top